Privatumo politika

UAB „Pirk LT“ yra registruotas firmos vardas, saugomas Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų. Šiame tinklapyje esanti santrumpa pirk.lt ir pirk.lt logotipas yra registruoti prekių ženklai, kurių savininkų išimtines teises saugo Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai ir kiti teisės aktai . Kiti šiame tinklapyje esantys prekių ir paslaugų ženklai ir logotipai išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų savininkams. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti tinklapyje esančius ženklus, logotipus ir žymenis bet kuriuo Lietuvos Respublikos Prekių ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.

Jei nenurodyta kitaip, Pirk.lt tinklalapio ar bet kurios atskiros jo dalies autorinės turtinės teisės priklauso UAB „Pirk LT“, todėl be jos išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama atgaminti visą tinklalapį ar bet kurią jo dalį, bet kokia forma ar būdu, versti jį į kitas kalbas ar kitaip perdirbti, bei naudoti bet kokia forma ar būdu.

Draudžiama atlikti bet kokius kitus veiksmus, kuriais gali būti pažeistos išimtinės savininko teisės į šį tinklalapį ar kurie prieštarauja sąžiningos konkurencijos, autorių teisių apsaugos bei reklamos principams.

UAB „Pirk LT“ visomis įmanomomis priemonėmis siekia užtikrinti tinklapio lankytojų, vartotojų ir klientų privatumo apsaugą. Siekiant užtikrinti duomenų saugumą pirk.lt yra įsigijusi SSL sertifikatą. SSL sertifikatas - elektroninis dokumentas užtikrinantis sklandų SSL technologiją naudojančios interneto svetainės veikimą ir leidžiantis svetainės lankytojams nustatyti svetainės valdytojų tapatybę. SSL duomenų kodavimas - populiari technologija duomenų apsikeitimo tarp serverio ir interneto naršyklės saugumo užtikrinimui. SSL technologijos naudojimas būtinas elektroninėms parduotuvėms kuriose svarbus apsikeičiamų duomenų saugumas.

Dėka SSL sertifikato duomenys keliaudami tarp lankytojo, vartotojo bei kliento kompiuterio ir serverio nebus perskaityti arba pakeisti trečių šalių. Tai užtikrina sudėtingiausi karinio lygio algoritmai. Sertifikatas užtikrina turinio valdymo sistemos apsaugą.

Pirk.lt tinklalapyje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. „Pirk LT“ nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Pirk.lt svetainėje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį ir el.pašto adresą). Tvarkydami Jūsų asmens duomenis, mes pasiliekame teisę juos pateikti trečiosioms šalims tiktai konkrečios prekės ar paslaugos teikimo tikslais ir tik tokia apimtimi, kiek būtina tiems tikslams pasiekti. Mes neatskleidžiame trečiosioms šalims Jūsų asmens duomenų jokiais kitais atvejais, prieš tai negavę išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus mes privalome tai padaryti.

 
© 2011 - 2024 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.