Saugumas ir garantijos

Tam tikroms prekėms, esančioms internetinėje parduotuvėje Pirk.lt suteikiama gamintojo garantija, tokių prekių aprašyme pažymėtos garantijos sąlygos ir terminai, bei su preke perduodamame garantiniame talone. Prekėms, kurių aprašyme nėra nurodyti gamintojo garantiniai terminai, bei sąlygos, mes taikome   sekančius garantinius įsipareigojimus nustatytus LR teisės aktais:

Stalo žaidimai

Stalo žaidimai, neatitinkantys keliamų bendrųjų kokybės reikalavimų,  t.y. sulankstyti, suplėšyti, purvini, ir pan., gali būti grąžinti mums per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo Jums dienos.
Stalo žaidimai su gamybiniu broku per 7 darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos, taip pat gali būti grąžinti atgal į Pirk.lt internetinę parduotuvę.
Visais atvejais nekokybiški stalo žaidimai nemokamai pakeičiami kokybiškais arba Jums grąžinami už tokias prekes sumokėti pinigai. 

Kokybiški stalo žaidimai gali būti grąžinami tik per teisės aktuose bei mūsų Pirkimo-pardavimo taisyklėse nurodytą terminą, t.y. 7 dienos nuo prekės pristatymo dienos, bei laikantis jose nurodytų sąlygų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. Prekę jūs galit grąžinti į sandėlį, esantį Vilkpėdės g. 4, Vilnius, pats – nemokamai, arba bus atsiųstas kurjeris, prekės atsiėmimo kaina iš namų 10 Lt, Kuršių Nerijoje prekių atsiėmimas papildomai kainuos 40 LT.

Kompiuteriniai žaidimai, DVD ir CD diskai

Kompiuteriniai žaidimai ,DVD, CD diskai, neatitinkantys bendrųjų keliamų kokybės reikalavimų,  t.y. sulaužyti  ir pan.,  gali būti grąžinti mums per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo Jums dienos.

Kompiuteriniai žaidimai, DVD, CD diskai su gamybiniu audio ar vizualiniu broku per 7  darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos gali būti grąžinti atgal į Pirk.lt internetinę parduotuvę.
Visais atvejais nekokybiški kompiuteriniai žaidimai, DVD, CD diskai  nemokamai pakeičiami kokybiškais arba Jums grąžinami už tokias prekes sumokėti pinigai. Susisiekite su mūsų operatoriumi tel.: 852 222 222 ir praneškite apie netinkamos kokybės produktus, kuriuos mes netrukus pakeisime arba grąžinsime pinigus. 

Kokybiški DVD, CD diskai ir kompiuteriniai žaidimai negali būti grąžinami, remiantis daiktų keitimo ir grąžinimo tvarką reglamentuojančiomis Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 (Žin., 2000, Nr. 74-2262) patvirtintomis Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos ryšio priemonėmis taisyklėmis.

 

Elektronika, kompiuterinė ir buitinė technika

Elektronikai, kompiuterinei ir buitinei technikai suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus rasite prie tokių prekių aprašymo bei garantiniame talone. Gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės eksploatavimo sąlygos, kurios taip pat nurodytos garantiniame talone. Sugedus prekei, pirktai iš el. parduotuvės Pirk.lt, dėl garantinio remonto atlikimo jūs turite kreiptis garantiniame talone nurodytais prekės garantinio remonto aptarnavimo serviso adresais arba atvežus jas į mūsų garantinių prekių priėmimo skyrių. 

Netinkamos kokybės prekė per  7 darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos yra nemokamai keičiama į kokybišką prekę arba grąžinami pinigai.
Dėmesio: informacijai, esančiai informacijos nešikliuose, garantija netaikoma. Išlaidos dėl duomenų praradimo ar atstatymo nepadengiamos. Pirk.lt neatsako už informaciją, esančią informacijos nešikliuose,  garantija informacijos praradimui netaikoma. 

Kokybiškos elektronikos, kompiuterinės ir buitinės technikos prekės gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų Pirkimo-pardavimo taisyklėse nurodytą terminą, t.y. 7 dienos nuo prekės pristatymo dienos bei laikantis jose nurodytų sąlygų. Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. Prekę jūs galite grąžinti į sandėlį Vilkpėdės g. 4, Vilnius, pats – nemokamai, arba bus atsiųstas kurjeris, prekės atsiėmimo kaina iš namų 10 LT, Kuršių Nerijoje prekių atsiėmimas papildomai kainuos 40 LT.
Kokybiškų kompiuterių programų, jei pažeidėte pakuotės apsaugas, grąžinti negalima.

 

Kosmetika ir parfumerija, higienos prekės

Kosmetikos, parfumerijos ar higienos prekės, neatitinkančios kokybės keliamų reikalavimų gali būti   grąžintos mums per 7 darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Grąžinti pirkinius galite susisiekę su mūsų operatoriumi tel.: 852 222 222. 

Kokybiškos kosmetikos, parfumerijos ir higienos prekės negali būti grąžinamos, remiantis daiktų keitimo ir grąžinimo tvarką reglamentuojančiomis Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 (Žin., 2000, Nr. 74-2262) patvirtintomis Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos ryšio priemonėmis taisyklėmis.


Rūbai ir aksesuarai

Jūs turit teisę grąžinti ar pakeisti analogišku daiktu per 7 dienas nuo jo pristatymo dienos, jei  pristatytas daiktas nepatiko dėl jo spalvos, kompleksiškumo, formos, dydžio, modelio.
Per 15 dienų nuo pranešimo gavimo  bus grąžinti pinigai arba prekė pakeista į kitą daiktą, jei prekė yra kokybiška, atitinkanti pirkimo-pardavimo sutartį, t.y. gauta prekė atitinka jūsų suformuotą užsakymą, prekės transportavimo kaštus dengiate jūs, t.y. prekę galite grąžinti į sandėlį , esantį Vilkpėdės g. 4, Vilnius, pats – nemokamai, arba bus atsiųstas kurjeris, prekės atsiėmimo kaina iš namų 10 lt, Kuršių Nerijoje prekių atsiėmimas papildomai kainuos 40 LT.

Pažymėtina, kad norėdami grąžinti kokybiškas nebrokuotas prekes, užtikrinate, kad jos nesugadintos, nenaudotos ir niekaip kitaip nepažeista pakuotė, prekės žymėjimai ir pan.
Grąžinti pirkinius galite susisiekę su mūsų operatoriumi tel.: 852 222 222.  

Brokuotus/ netinkamos kokybės daiktus galite grąžinti ir atsiimti pinigus ar pakeisti į tinkamos kokybės, per 7 dienas nuo tokių prekių gavimo dienos nemokamai, susisiekę su mūsų operatoriumi tel.: 852 222 222 . 

Gauti rūbai ir aksesuarai neatitinka užsakymo, t.y. kai gautų prekių modelis, forma, dydis, spalva ir pan.  neatitinka internetu suformuoto užsakymo, gali būti grąžinami per 7 dienas, nuo prekių pristatymo dienos, tokiu atveju, transportavimo išlaidas apmokame mes. Grąžinti pirkinius galite susisiekę su mūsų operatoriumi tel.: 852 222 222. Jei nesikreipėte į Pirk.lt parduotuvę dėl gautos prekės neatitikimo per 7 dienas, laikoma, kad jūs sutikote su gautu asortimentu.


Papuošalai ir laikrodžiai 

Kokybiški papuošalai ir laikrodžiai atgal nepriimami ir nekeičiami. 

Pirkimo - pardavimo sutarties neatitinkančios prekės, t.y. kai gautų prekių modelis, forma, dydis, spalva ir pan.  neatitinka internetu suformuoto užsakymo, gali būti grąžinamos per 7 dienas, nuo prekių pristatymo dienos, tokiu atveju, transportavimo išlaidas apmokame mes. Grąžinti pirkinius galite susisiekę su mūsų operatorę tel.: 852 222 222. Jei nesikreipėte į Pirk.lt parduotuvę dėl gautos prekės neatitikimo per 7 dienas, laikoma, kad jūs sutikote su gautu asortimentu.

Pirkimo - pardavimo sutarties neatitinkančios prekės, t.y. kai gautos prekės yra brokuotos, sugadintos jos
gali būti grąžinamos  per 7 dienas  nuo prekių pristatymo dienos. Grąžinti pirkinius galite susisiekę su mūsų operatoriumi tel.: 852 222 222. Pinigai bus grąžinti per 15 dienų nuo pranešimo gavimo.
 

Kelionės 

Pinigų grąžinimo tvarka, kai atsisakoma kelionės dėl asmeninių priežasčių:
Jeigu jūs atsisakote sutarties dėl aplinkybių, už kurias pats atsakote, tai turite atlyginti kelionės organizatoriui nuostolius, padarytus dėl tokio atsisakymo. Tačiau nuostolių dydis šiuo atveju negali viršyti maksimalios vienos kelionės kainos. 

Pinigų grąžinimo tvarka, kai atsisakoma kelionės dėl su organizatoriumi susijusių priežasčių, kurių organizatorius negalėjo numatyti sutartyje:
Jeigu atsisakoma sutarties dėl su organizatoriumi ar kelionių agentūra susijusių aplinkybių, kurių organizatorius ar kelionių agentūra negalėjo kontroliuoti ir kurių sutarties sudarymo metu negalėjo protingai numatyti, kelionės organizatorius ar kelionių agentūra turi teisę reikalauti atlyginti patirtus tiesioginius nuostolius, padarytus dėl tokio atsisakymo, išskyrus atvejus, kai sutarties atsisakoma dėl nenugalimos jėgos aplinkybių. Šioje dalyje nurodytais atvejais atlygintinų tiesioginių nuostolių dydis negali viršyti sutartyje nustatytos kelionės kainos. 

Pinigų grąžinimo tvarka, kai atsisakoma kelionės dėl organizatoriaus kaltės arba su turistu nesusijusių aplinkybių:
Jei atsisakoma sutarties dėl aplinkybių, už kurias atsako kelionės organizatorius ar asmuo, kurio pagalba kelionės organizatorius naudojasi, arba dėl su turistu nesusijusių aplinkybių, kurių jis negali kontroliuoti ir kurių sutarties sudarymo metu negalėjo protingai numatyti, turi teisę reikalauti, kad jam būtų grąžinti už kelionę sumokėti pinigai arba jo sutikimu kompensuota kitu būdu.

Jei turite kalusimų, susisiekite su mūsų kelionių konsultantu tel.: +37052000603 ir jis mielai jums padės.

 

Draudimas

Apmokėjus draudimo paslaugas ir nusprendus jų atsisakyti, grąžinama tik dalis įneštų pinigų, grąžinama dalis apskaičiuojama proporcingai įvertinus faktinį draudimo laikotarpį ir jį minusavus iš bendros sumokėtos sumos.
Pinigų grąžinimo taisyklės nurodomos jūsų  draudimo polise arba reikia kreiptis į konkretų draudiką, kurio draudimo polisą jūs gavote. Kontaktai nurodyti jūsų draudimo polise.


Maisto produktai

Jeigu gavote netinkamos kokybės maisto prekę, kol nesibaigė prekės tinkamumo naudoti terminas, jūs galite savo pasirinkimu:
1. reikalauti, kad prekė būtų pakeista į tokią pat tinkamos kokybės prekę;
2. atitinkamai sumažinti kainą;
3. grąžinti prekę pardavėjui ir reikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Jeigu gavote netinkamos kokybės maisto prekę, kurios tinkamumo naudoti terminas pasibaigęs jūs galite: .
1. reikalauti, kad prekė būtų pakeista į tokią pat tinkamos kokybės prekę;
2. atitinkamai sumažinti kainą;
3. grąžinti prekę pardavėjui ir reikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.
Netinkamos kokybės maisto prekės keičiamos ar grąžinamos prekės pirkimo vietoje per 7 dienas nuo tokių prekių gavimo dienos. Paskambinkite mūsų operatoriui tel.: 852 222 222 ir praneškite apie netinkamos kokybės maisto produktus, kuriuos mes netrukus pakeisime arba grąžinsime pinigus.

Kokybiškos maisto prekės negrąžinamos ir nekeičiamos.

 
Prekės kūdikiams ir mamoms

Nusipirkę netinkamos kokybės prekę kūdikiui ar vaikui, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7  darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Tam tikroms kūdikių ir vaikų prekėms (pvz., kūdikių baldams) suteikiama gamintojo garantija, kurios sąlygas ir terminus rasite tokių prekių aprašymuose. Kreiptis garantiniame lape nurodytu adresu. 

Kokybiškos prekės kūdikiams ir vaikams gali būti grąžinamos ar keičiamos tik per 7 dienas nuo prekių pristatymo dienos, bei laikantis pirkimo - pardavimo sutarties sąlygų, t.y. daiktai negali būti naudoti ar sugadinti.  Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. Prekę Jūs galite grąžinti į sandėlį , esantį Vilkpėdės g. 4, Vilnius, pats – nemokamai, arba bus atsiųstas kurjeris, prekės atsiėmimo kaina iš namų 10 LT. Kuršių Nerijoje prekių atsiėmimas papildomai kainuos 40 LT. Susisiekite su mūsų operatoriumi tel.: 852 222 222 . Su jumis bus susisiekta ir suderintas kurjerio atvykimo laikas.

Jei jūs gavote kokybiškas, bet  užsakymo neatitinkančias prekes, t.y. užsakyme, kurį jūs suformavote internetu, prekės nurodytos buvo kitos, nei jūs gavote, t.y. neatitinka spalva, forma, dydis, modelis ar kt. Jūs tokias prekes galite grąžinti ir atgauti už jas sumokėtus pinigus ar apkeisti į užsakymą atitinkančias prekes nemokamai per 7 dienas nuo tokių prekių gavimo dienos. Susisiekite su mūsų operatoriumi tel.: 852 222 222. Su jumis bus susisiekta ir suderintas kurjerio atvykimo laikas, jei nesikreipėte į Pirk.lt parduotuvę dėl gautos prekės neatitikimo per 7 dienas, laikoma, kad Jūs sutikote su gautu asortimentu. 

Kokybiški kūdikių ir vaikų apatiniai drabužiai bei higienos prekės negali būti grąžinamos. 

 

Baldai, sporto įranga

Visoms šioms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus rasite tokių prekių aprašymuose. Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės surinkimo ir eksploatavimo sąlygos. Dėl garantinio aptarnavimo prašome kreiptis garantiniame talone nurodytu adresu.
Atkreipkite dėmesį, kad gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims. 

Kokybiški baldai ar sporto įranga gali būti grąžinami tik per teisės aktuose bei mūsų Pirkimo-pardavimo taisyklėse nurodytą terminą, t.y. per neilgesnį kaip 7 dienų nuo prekių gavimo laikotarpį, bei laikantis jose nurodytų sąlygų.  Šiuo atveju prekės grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. Prekę jūs galit grąžinti į sandėlį , esantį Vilkpėdės g. 4, Vilnius, pats – nemokamai, arba bus atsiųstas kurjeris, prekės atsiėmimo kaina iš namų 10 LT, Kuršių Nerijoje prekių atsiėmimas papildomai kainuos 40 LT. Susisiekite su mūsų operatoriumi tel.: 852 222 222. Su jumis bus suderintas kurjerio atvykimo laikas.  Pabrėžiame, kad kokybiškų surinktų baldų grąžinti negalima. 

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos pranešus apie tai per 7 dienas nuo tokių prekių gavimo nemokamai. Susisiekite su mūsų operatoriumi tel.: 852 222 222. Su jumis bus  suderintas kurjerio atvykimo laikas.  

Pirkimo - pardavimo sutarties neatitinkančios prekės, t.y. kai gautų prekių modelis, forma, dydis, spalva ir pan.  neatitinka internetu suformuoto užsakymo, gali būti grąžinamos per 7 dienas nuo tokių prekių pristatymo dienos nemokamai. Susisiekite su mūsų operatoriumi tel.: 852 222 222. Su jumis bus suderintas skurjerio atvykimo laikas.  Jei jūs nesikreipėte dėl gautos prekės neatitikimo per 7 dienas, laikoma, kad jūs sutikote su gautu asortimentu.

 
© 2011 - 2024 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.