Gimnastika, aerobika, joga, pilate

Puslapyje rodyti:
Filtruoti:

Kaina

Gamintojas

Allright  (9)
HMS  (5)
Meteor  (5)
Rucanor  (2)

Pristatymo trukmė

Yra vietoje  (2)
2 - 6 d.d.  (3)
2 - 8 d.d.  (2)
8 - 21 d.d.  (10)

Gimnastika – sporto šaka, kurioje sportininkas turi atlikti įvairius pratimus, reikalaujančius jėgos, grakštumo, lankstumo ir koordinacijos.

Joga - tai kūno, dvasios ir proto harmonija. Joga gerina kūno laikyseną, lankstumą, plastiškumą bei judesių koordinaciją. Taip pat gerina kraujotaką bei medžiagų apykaitą. Joga stiprina, maitina ir tonizuoja raumenis, sąnarius, kaulus, vidaus organus. Jogos užsiėmimai reguliuoja kraujo spaudimą, šalina miego sutrikimus, nuovargį, galvos skausmus, ir t.t.
 
Pilateso sistemos esmė - giliųjų kūno raumenų lavinimas. Klasikinės fitneso treniruotės metu didžiausias krūvis tenka paviršiniams, stipriesiems raumenims, o giluminiai raumenys beveik nepasiekiami. Būtent tuo ir skiriasi Pilateso sistema nuo fitneso ar aerobikos treniruočių. Užsiėmimo metu visi judesiai atliekami plastiškai ir tolygiai. Daromas minimalus pakartojimų skaičius. Vertinama ne judesių kiekybė, bet kokybė. Nuolat reikia sukoncentruoti mintis į treniruojamą raumenį. Pilates užsiėmimai  gerina sąnarių paslankumą, raiščių elastingumą, raumenų balansą, koordinaciją bei ištvermę.

© 2011 - 2024 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.