Siuvimo mašinos

Puslapyje rodyti:
Filtruoti:

Kaina

-47€
Jata SUPRA MC823
-47 € 271.00 € 318.00 €
Siuvimo mašina Singer 2259
173.77 €
Ši siuvimo mašina, atlieka daugiau nei 20 siuvimo programų. Tarp jų pagrindiniai, trijų tipų “overlokiniai”, trikotažiniai, dekoratyviniai dygsniai. Pusiau atomatinis kilpų apsiuvimas ir speciali pėdelė padės kokybiškai apsiūti norimo dydžio sagos kilpas. Nuimamas staliukas su dėžute reikmenims leis nesunkiai apsiūti siauras bei apvalias gaminio vietas. Jūsų nenuvils puiki siuvimo darbų kokybė.
Siuvimo mašina Singer 6160
278.61 €
Elektroninė siuvimo mašina. Siuva 60 siulių tipų. Įsigiję šią mašiną, turėsite galimybę apsiūti 4 tipų sagos kilpas (kilpą su galvute). Tai padarysit naudodami automatinę 1-no žingsnio sagos kilpos apsiuvimo funkciją. Jeigu mėgstate siuvinėti, jus pradžiugins 31 dekoratyvinė siulė.
Siuvimo mašina Singer 3221
153.50 €
Ši elektromechaninė siuvimo mašina pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, ja paprasta naudotis. 21 siuvimo programa. Tarp jų overlokinės, trikotažinės bei dekoratyvinės siūlės. Darbą paspartins ir siūlo įvėrimo mechanizmas. Nuimamas staliukas su dėžute reikmenims leis nesunkiai apsiūti siauras bei apvalias gaminio vietas. Pasirinkę šią mašiną lengvai siūsite šilką, džinsą, trikotažą bei kitus storesnius audinius.
Siuvimo mšina Singer 1409
124.82 €
Turite susikaupusių rūbų taisymo darbelių, norite patrumpinti užuolaidas, palenkti kelnes ar įsiūti užtrauktuką? Ši elektromechaninė siuvimo mašina tikrai jums gali padėti. Singer 1409 yra paprasta, tačiau tvirta ir patikima, puikiai tinkanti siuvimo darbams namuose. Ši mašina atlieka 9 siuvimo programas tarp kurių yra pagrindinės siūlės, multizigzagas, pusiau automatinis kilpos apsiuvimas, paslėpta siūlė, dekoratyvinė siūlė ir kt.. Ši mašina turi metalinį vertikalų šaudyklės mechanizmą. Įsigiję šią mašiną galėsite siūti įvairaus storio audinius. Tai puiki siuvimo darbų kokybė už gerą kainą.
Siuvimo mašina Singer 4423
260.94 €
Ši siuvimo mašina atlieka 23 siulių tipus (pagrindines, "overlokines", trikotažines, dekoratyvines). Metalinis darbinis paviršius ir galingesnis variklis suteikia šiam modeliui išskirtinumą . Ši siuvimo mašina lengvai siuva tiek plonus tiek storus audinius. Horizontalus šaudyklės mechanizmas ir permatomas dangtelis leis laiku pastebėti, kada baigiasi siūlas ritelėje ir nesunkiai ją pakeisti. Atomatinis kilpų apsiuvimas ir speciali pėdelė paspartins sagos kilpos apsiuvimą. Atbulinio siuvimo pagalba koybiškai užtvirtinsit siūles. Su šia mašina turėsite platesnes dydsnio ilgio ir zigzago pločio reguliavimo galimybes. Siuvimas dviguba adata praplės siūlių panaudojimo galimybes. Ši mašina verta savo kainos!
Siuvimo mašina Singer 4411
231.69 €
Ši mašina - “darbinis arkliukas”! Ji tvirta, stabili ir galinga. Jeigu jums nereikia įmantrių siuvimo programų, o užtenka pagrindinių ir kelių dekoratyvinių, tai ši mašina kaip tik Jums! Metalinis darbinis paviršius ir galingesnis variklis išskiria šį modelį iš kitų. Ši siuvimo mašina lengvai siuva įvairių faktūrų tiek plonus tiek storus audinius. Pasukdami ratuką, lengvai nusistatysite norimą siuvimo programą iš 11. Pusiau atomatinis kilpų apsiuvimas ir speciali pėdelė padės kokybiškai apsiūti norimo dydžio sagos kilpas. Adatos pozicionavimas bei siuvimas dviguba adata praplės siūlių panaudojimo galimybes.
Siuvimo mašina Singer 3321
194.04 €
Ši siuvimo mašina lengvai siuva tiek plonus tiek storus audinius. Horizontalus šaudyklės mechanizmas ir permatomas dangtelis leis laiku pastebėti , kada baigiasi siūlas ritelėje ir nesunkiai ją pakeisti. Mašinos su šio tipo šaudyklės mechanizmu dirba tyliau ir švelniau. 21 siulių tipas. Tarp jų rasite overlokines, trikotažines bei dekoratyvines siūles. Nuimamas staliukas su dėžute reikmenims leis nesunkiai apsiūti siauras bei apvalias gaminio vietas. Pasirinkę šią mašiną turėsite dar platesnes dydsnio ilgio ir zigzago pločio reguliavimo galimybes. Šia mašina džiaugsis ir pradedantysis ir jau patyręs siuvėjas.
© 2011 - 2020 UAB PIRK LT. | www.pirk.lt |
* Be UAB PIRK LT raštiško sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti šioje svetainėje esančią informaciją.